Відкрите акціонерне товариство Державна акціонерна компанія
"Автомобільні дороги України"
ДП "Херсонський облавтодор"
| Головна сторінка | Всі новини | Мапа сайту | Контакти | Верховна рада | Урядовий портал | Президент України | Податкова |

Авторізація
log
pas
РеєстраціяНазадВперед
Діяльність підприємства

ІНФОРМАЦІЯ
щодо діяльності
ДП „Херсонський облавтодор"

Покращення стану автомобільних доріг області планується проводити одночасно з впровадженням сучасних матеріалів та технологій, а також розвитком виробничих потужностей дорожньо-експлуатаційних організацій, які обслуговують ці дороги.
Найбільшу частину обсягів дорожніх робіт в області виконує генеральна підрядна організація ДП «Херсонський облавтодор».


Головна спеціалізація ДП „Херсонський облавтодор" - будівництво, ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування. До складу дочірнього підприємства входять 22 філії (у тому числі: 17 райавтодорів, 4 дорожньо-експлуатаційні дільниці та філія „Пансіонат відпочинку „Вікторія"). Виробничі філії своєю діяльністю охоплюють усі райони Херсонської області. Основним завданням дорожників Херсонщини є забезпечення належних умов учасникам дорожнього руху з точки зору безпеки, комфортності, естетики.


Для виконання робіт по традиційним дорожнім технологіям у області розташовано 9 діючих асфальтобетонних заводів. Кожна філія має виробничі бази, достатню кількість автомобільного транспорту, дорожньо-будівельної техніки та засобів малої механізації.


Досить високими темпами здійснюється переоснащення підрозділів ДП „Херсонський облавтодор" сучасною, високопродуктивною технікою та механізмами. Так, для виконання робіт по влаштуванню поверхневих обробок вже на протязі декількох років застосовується комбінована машина «Чіпсілер-40»французької фірми „Секмер". Добре зарекомендувало себе в роботі спеціальне обладнання „Шефер", призначене для ямкового ремонту із застосуванням бітумної емульсії та самохідна фреза німецької фірми „Віртген" із шириною робочого органу 1,0 м і виробничою швидкістю до 8 км на годину.


А ще широке застосування знаходять асфальтоукладальники та комплекси найсучасніших мотокотків німецького та чеського виробництва.


Гордістю дочірнього підприємства є Датська установка з випуску бітумної емульсії виробничою потужністю 10 тн на годину. Кількість продукції, яку спроможна випускати дана установка, може задовольнити весь південний регіон України.


ДП „Херсонський облавтодор" впевнено впроваджує в своїй діяльності вимоги науково-технічного прогресу у дорожній галузі. Починаючи з 2000 року на підприємстві запроваджені технології модифікації бітуму полімерними добавками, такими як „Елвалой" та „Бутонал". З 2002 року для влаштування верхніх шарів покриття автомобільних доріг налагоджено випуск гарячих асфальтобетонних сумішей, які відповідають світовим стандартам, а саме щебенево-мастичного асфальтобетону з використанням щебеню кубовидної форми, целюлозних стабілізуючих добавок „Генісель" і „Віатоп" та модифікованого бітуму.


Щорічно зростає обсяг застосування геосинтетичних матеріалів, напрацьовується значний досвід роботи з використанням новітніх технологій.


Взагалі сьогодні Херсонський облавтодор це найпотужніша виробнича одиниця в області, яка займається виконанням завдань на замовлення Служби автомобільних доріг. Досить розвинена інфраструктура підприємства дозволяє виконувати завдання як основного замовника так і інших другорядних.


Гарантією успіху є не тільки наявна сучасна техніка та обладнання, а також кадровий потенціал. На підприємстві працює 1018 чолові (у тому числі 230 - керівники, професіонали та фахівці). Професійна підготовка, перепідготовка та добір кадрів займає одно із ведучих місць в політиці ДП „Херсонський облавтодор".
Середній вік працівника підприємства весь час зменшується, що є наслідком припливу молодих кадрів особливо за останні кілька років. Останнє вселяє надію на те що і надалі виробнича програма, а саме десятки кілометрів влаштування поверхневих обробок, тонкошарових покриттів, об`єкти нового будівництва та капітального ремонту, буде виконуватися своєчасно та з належною якістю.


Виконання жорстких вимог до якості дорожніх робіт забезпечується діючою на підприємстві з 2003 року системою управління якістю ISO-9001, яка сертифікована УкрСЕПРО, діяльністю лабораторій та лабораторних постів, що знаходяться в філіях підприємства.


Не менше уваги приділяється питанням техніки безпеки та охорони праці.
Поряд з вирішенням виробничих питань вирішується і низка соціальних. Не забуті ветерани війни та праці, які будучи членами колективу немало років життя присвятили дорожній галузі. Активно працює профспілкова організація.


В цілому колектив ДП „Херсонський облавтодор" готовий до вирішення будь-яких завдань, які виникатимуть як на мережі доріг Херсонської області, так і в інших регіонах. Про це свідчить участь херсонських дорожників в будівництві автомагістралі „Київ-Одеса" та інших об`єктів.


В області є також ряд інших провідних дорожньо-будівельних організацій, які щорічно виконують значні обсяги робіт на мережі автомобільних доріг загального користування:
- Каховське ЗАТ «ДСУ-12», яке виконує дорожні ремонтно-будівельні роботи;
- ПП «Комплектавтодор», яке виконує роботи по облаштуванню доріг (дорожні знаки, сигнальні стовпчики, автопавільйони, розмітка);
Філія «Кримський ПЕТУС», яка виконує роботи по ремонту та експлуатаційному утриманню ліній зовнішнього освітлення;
- ПП «Фактор», яке виконує роботи по ремонту штучних споруд;
- ТОВ «Кайсар», яке виконує ремонтні роботи на автомобільних дорогах.

Т.в.о. начальника Служби Г.П.Костюк


Керівництво | Діяльність підприємства | Філіі ДП Херсонський Облавтодор | Комерційні пропозиції | Державні закупівлі | Відпочинок | Послуги | Контакти | Фотогалерея | АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
©2013 КП "ЦЕС"